Gizlilik Politikası

Madde 1 - sosyalhizmeti.com ve uygulamaları üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs, kurumlar ya da kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.

Madde 2 - Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Madde 3 - Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sosyalhizmeti.com ve uygulamalarında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Madde 4 - Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin sosyalhizmeti.com ve uygulamalarındaki arayüzü üzerinden banka, PayTR ödeme sistemleri ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Madde 5 - Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.