İade Şartları

sosyalhizmeti.com ve uygulamalarına yüklenen her bakiye veya kredi ya da herhangi bir ödeme sosyalhizmeti.com ve uygulamaları tarafından geri ödeme yapılamaz, ancak sosyalhizmeti.com ve uygulamaları yöneticileri gerekli gördüğünde geri ödemelerini gerçekleştirmektedir. sosyalhizmeti.com ve uygulamalarına yüklenen bakiyeler veya sosyalhizmeti.com ve uygulamalarına yapılan ödemeler sadece ve sadece sosyalhizmeti.com ve uygulamalarında kullanılabilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

sosyalhizmeti.com ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak bakiyelerine geri ödeme yapacaktır.

sosyalhizmeti.com üzerinde bulunan uygulamalarda kaydı olan her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler.

sosyalhizmeti.com bildirimde bulunmaksızın kullanım sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.